Haber

1 Mayıs İşçi Bayramı – “Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun”

En büyük maliyetin emeğin olduğunu vurgulayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun” dedi.

Başkan Soner Çetin, 1 Mayıs Personel Günü münasebetiyle yayınladığı bildiride emek vermeden hiçbir şeyin olmayacağını belirterek, “1 Mayıs işçi ve emekçilerin bayramıdır. Bu bayramın anlamına uygun olarak kardeşlik, dostluk ve dayanışma ruhu içinde kutlanmasını diliyorum.”

Emekçilerin emeğinin karşılığını aldığı, adaletsizliğin ve sömürünün olmadığı bir dünya temennisinde bulunan Önder Soner Çetin, “Başta belediyemiz çalışanları olmak üzere tüm emekçilerin bayramını kutluyorum. Çukurova Belediyesi olarak emeğin ve dayanışmanın yanındayız. Bu anlayışı pratikte de gösteriyoruz. Çalışanlarımıza mümkün olduğunca en iyi koşulları sağlamaya çalışıyoruz. İşçilerimizin maaşlarını her ay terleri kurumadan gecikmeden ödüyoruz. Personelimiz için yapabileceklerimiz azdır. Ödediğimiz maaşların çalışanlarımızın emeğinin karşılığı olmadığını biliyoruz. Çünkü çalışanlarımız görevlerini büyük bir özveriyle yapıyorlar.”

1 Mayıs Personel Günü’nün Türkiye’de ve dünyada barış ve dayanışma içinde kutlanmasını dileyen Başkan Soner Çetin, “Aydınlık, güzel ve bir özlemle emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum. Emek sömürüsünün olmadığı barışçıl bir dünya”.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbucak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu