Haber

Asansör kabini çöken binadan kaldı

Maraş sarsıntılarından etkilenen Osmaniye’nin Esenevler Mahallesi’nde yıkılan bir binanın asansör kabininin ayakta kaldığı görüldü.

ANKA’da Burhan Demircioğlu’nun haberine göre, binada oturan Murat Kanlı, “Taşındığımızda asansör yoktu” dedi. ayakta duruyorlardı. Evet asansör kabini arkadaşlarımızla birlikte ayakta kaldı” dedi.

‘İNSAN HAYATI BU KADAR UCUZ OLMAMALI’

İnşaat işleriyle uğraşan Hasan Kaya, “Osmaniyeli ve yıllardır inşaat işleriyle uğraşan biri olarak burada gördüğünüz asansör sağlam duruyor. Muhtemelen ilkokul, lise veya ortaokuldur.” Tanıdığımız, tanıdığımız, selamladığımız müteahhit arkadaşlarımız muhtemelen siyasi aday olarak bize geldiler bu binayı da yaptılar” diye konuştu.

Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şimdi burada demirci arkadaşlarımızın yaptığı asansörün dimdik ve sağlam olması, inşaatı yapanların, izin verenlerin, yapmamakla yükümlü olan herkesin günahıdır. kontrol edin insan hayatı kesinlikle heba edilmeyecek kadar değerli bir şeydir her insan bir devlettir ölen her can devlettir dostlar insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı, kesinlikle olmamalı İnşallah bundan sonra bu tür felaketleri bir daha yaşamayız ve bunları yaşamamak için elinden geleni yapacak insanların aklını, fikrini, canını, malını, sağlığını ve sıhhatini koruyacak inşaatçılar olmasını temenni ederim. vatandaş ve millet olarak.inşallah denetlenirler,inşallah mühendis olurlar,müdür olurlar.Ondan başka rastgele yapacak bir işimiz yok şimdilik.Herkese geçmiş olsun.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu