Haber

Bahçeli’den Akşener’e: Deli gibi sağa sola mermi atmak saygısızlık

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in TBMM Grup toplantısındaki konuşmasını eleştirdi. Bahçeli, “Meclis grup kürsüsünde deli gibi sağa sola mermi kovanları fırlatmak demokrasiye saygısızlıktır. Ayrıca kurşun yağdırmak çaresizlik içinde çıkmaz sokaklara düşen bir çarpıtmadır.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Dava Ocakları’nın Ankara’da düzenlediği iftar programında konuştu.

Depremlerde hayatını kaybedenlere rahmet dileyen Bahçeli, “Milletimizin dayanışma fazileti ile aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Türklük nice sıkıntıların üstesinden gelmiştir. Kandil Dağı’nı kandil sanan korkunç siyasi zihniyetler. Allah Dağı’nın ve Kürşad’ı teröristlerle karıştıranların geçmişimizin prestijini ve ihtişamını elbette bilmeleri mümkün değil” dedi. Meclis kümesinde çılgınlar” dedi.

“Üstelik bağıra bağıra kurşun atmak, çaresizlik içinde kıvranan, köşeye sıkıştırılan, çıkmaz sokaklara düşen bir çarpıtmadır” diyen Bahçeli, “Devlet düşmanlarıyla poz verenler için sadece bir aldatma, taciz, aldanmadır. vatan ve millet ittifakları kurmuş ve Türklüğün şanlı geçmişinden örnekler vermiştir.”

DETAYLAR GELİYOR…

sultanbeyli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu