Haber

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesini su bastı! Çam ve Sakura Şehir Hastanesi hizmet veriyor mu, kapalı mı?

Başakşehir Pine ve Sakura Şehir Hastanesi sular altında kaldı. Vatandaşlar Çam ve Sakura Şehir Hastanesi hizmete giriyor mu, kapalı mı sorularına yanıt arıyor. İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış kentin kuzey kesimlerini de etkiledi. Başakşehir’de yaşanan sel sonrası sokaklar göle dönerken, araçlar da su baskını nedeniyle sürüklendi. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesini su bastı! Çam ve Sakura Şehir Hastanesi hizmet veriyor mu, kapalı mı? Detaylar haberimizde…

BAŞAKŞEHİR ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ sular altında kaldı

İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış kentin kuzey kesimlerini de etkiledi. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi sular altında kaldı. O anlar vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedildi. Son görüntülerde bahçenin de sular altında kaldığı görüldü.

ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ ÇALIŞIYOR MU, KAPALI MI?

İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış Başakşehir ve Arnavutköy’ü olumsuz etkiledi. Şiddetli yağış nedeniyle Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi sular altında kaldı. Yağmurla birlikte hastane su almaya başladı ve sonrasında yaşananlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Görüntülerde hastane personelinin suyu tahliye etmeye çalıştığı ve bazı yerlerde su birikintileri oluştuğu görüldü. Öte yandan hastane bahçesinden bahçenin sular altında kaldığı görüntüler kameralara yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu