Haber

Başkan Pekyatımcı Bosna Hersek Mahalle sakinleriyle buluştu

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, sosyal medya üzerinden davet ettiği ilçe sakinleriyle Bosna Hersek mahallesinde hizmet vermeye başlayan Selçuklu Nefes Cafe’de gündeme geldi.

Selçukluların istişare geleneğini sürdüren ve her fırsatta ilçe sakinleriyle bir araya gelen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, Şehir Kütüphanesi’nin bahçesindeki Nefes Cafe’de mahalle sakinleri ve gençlerle buluştu. Bosna-Hersek Mahallesi’nde Selçuklu Belediyesi tarafından yakın zamanda hizmete açıldı.

Başkan Pekyatımcı: “Her sakinimizin taleplerini önemsiyoruz”

Belediye hizmetlerini yürütürken her yaştan sakinin fikir, istek ve isteklerine değer verdiklerini belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, şöyle konuştu: “Fırsat buldukça hemşehrilerimizle birlikte her platformun ortasına geliyoruz. Böyle bir toplantıyı hem Bosna Hersek mahallemizde hem de Selçuklu Nefes Cafe’de yapmak istedik. Bundan sonra da toplantılarımız devam edecek. Sosyal medyadan davetimi dinleyen, sohbetimize eşlik eden tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Belediye olarak tabi ki her bir sakinimizin niyet, talep ve dileklerini dinliyor ve her birini dikkate alıyoruz, böylece hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Bu akşam burada genç kardeşlerimizin ölçekten memnun kalması bizi de çok mutlu ediyor, bu anlamda onlar için çalışmaya, yeni hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Çünkü gelecek gençlerimizdir, onlar aydınlık geleceğimizin teminatıdır. Gençlerimize yönelik teknoloji, eğitim, kültür, spor, sanat ve daha birçok alanda çalışıyoruz ve yeni planlar yapıyoruz. Teknolojiyi en hızlı şekilde kullanarak çağı yakalayabiliriz ve bu anlamda gençlerimiz için birçok fırsatı seferber ediyoruz. Onları daha iyi motive edeceğine inandığımız Teknofest’i şehrimize kazandıracağız ve bu yönde çalışıyoruz” dedi. Şeklinde konuştu.

Çocuklarla özel olarak ilgilenen ve onlarla fotoğraf çektiren Lider Pekyatırımcı, sohbetin ardından gençler ve mahalle sakinleriyle selfie çektirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu