Teknoloji

Geoff Keighley, Gamescom 2023’te Açıklanacak Yeni Projelerin Azınlıkta Olduğunu Söyledi

 
Geoff Keighley tarafından sunulan Gamescom 2023 canlı yayın etkinliği için yeni detaylar ortaya çıktı. Keighley’in de belirttiği gibi, etkinlik kapsamında duyurulacak yeni projeler azınlıkta olacak. Dolayısıyla etkinlik daha çok güncellemelere, yeni ayrıntılara ve mevcut oyunların fragmanlarına odaklanacak.
 
Gamescom 2023 için geri sayım başladı
 
 
 
22 Ağustos’ta başlayacak etkinlik öncesinde VGC’ye konuşan sunucu ve yapımcı Geoff Keighley, izleyicilerin çoğunlukla önümüzdeki 12 ay içinde piyasaya sürülmesi planlanan oyunlarla karşılaşacağını açıkladı. Bu bağlamda oyunlarla ilgili yeni güncellemelerin beklenmesi gerektiğini vurguladı. Keighley, “Yakında oyunculara sunulacak olan Alan Wake 2 ve Black Myth Wukong gibi birçok oyuna yeni görünümler getirilecek.
 
23-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Gamescom 2023’ün açılış gecesi etkinliği ise 22 Ağustos’ta başlayacak. Geçen yılki etkinlik ise iki saatten biraz fazla sürdü ve 35’ten fazla oyun izleyenlerin beğenisine sunuldu. .
 
Bu yılki etkinliği bekleyenler oldukça heyecanlı. Beklentileri karşılayacak haberlerin ve projelerin izleyici kitlesine iletilmesini temenni ederiz.

derikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu