Haber

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a: 21 yıl sonra ‘röportaj yok’ demek aklına geldi mi?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu, Giresun’da halka seslendi.

İmamoğlu burada yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘mülakatı kaldıracağız’ açıklamasına tepki göstererek, şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanı geçen hafta yaptığı bir konuşmada ‘Başka görüşme yok’ demişti. Acaba 21 yılda kaç milyon insan hukuksuz iş yaptın, kaç milyon insan kaybettin? 21 yıl sonra ‘Artık röportaj yok’ demeyi düşündünüz mü? 21 yıl idare ettiniz hocam mülakat yok. 21 yıl hüküm sürdünüz efendim. İstanbul’daki beyin sarsıntısı sorununu 5 yılda çözeriz diyorsunuz. 21 yıldır bu ülkeyi yönettiler, şimdi size gelip ‘fındık sorununu biz çözeriz’ diyecekler. Giresunlular bunlara çok gülüyor. Söylediklerine inanmayın. Ama sizinle konuşuyoruz. Tek bir vatandaşımızın bile hakkını gasp etmeyeceğiz.

liyakate değer vereceğiz. Biz bu ülkeyi vatan evlatlarımızla yöneteceğiz. Bir avuç insanla, akrabayla, damadıyla, kızıyla ülkeyi yönetme dönemini bitireceğiz. Onlara ‘Gidin evinize, güle güle’ diyeceğiz.” (HABER MERKEZİ)

tercanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu