Yaşam

Kadir Ezilmiş Kızılcık Şerbeti’nin Nursema Son Bölümde Ceren Karakoç’a Gelinliğini Sordu ?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti son dönemlere damgasını vurdu. Her bölümüyle sosyal medyayı sallayan drama türündeki yapımlara ilgi de oldukça arttı. Sevilen dizinin son bölümünün tartışma konusu Nursema’nın gelinliği oldu. Ekranların komik yüzü Kadir Ezildi, ödül töreninde tanıştığı Ceren Karakoç’a gelinliğini sordu. İkili arasında geçen keyifli sohbet herkesi güldürdü.

Ekranları kasıp kavuran Kızılcık Şerbeti dizisi her bölümüyle hatta hemen her sahnesiyle gündemde.

Diziyi izlemeyenler bile artık dizideki birçok karakter ve olaya hakim durumda. Sosyal medyanın tam ortasında yer alan Kızılcık Şerbeti’nin tüm bölümleri izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden biri de şüphesiz Ceren Yalazoğlu Karakoç’un canlandırdığı ‘Nursema’.

Pek çok kadının sesi olan Nursema, adaletsizliklere karşı sesini yükselten ve başkaldıran karakterlerden biri olunca seyircinin kalbini fethetti diyebiliriz.

İddialı dizi Kızılcık Şerbeti’nin 28. bölümüne damga vuran ise Nursema’nın Fatih’le nikah masasına otururken giydiği gelinlik oldu.

Sosyal medyada çok konuşulan gelinliği sevenler de oldu. Ancak çok sayıda kişi tarafından kesinlikle beğenilmeyen gelinlik eleştiri konusu oldu.

Kadir Ezildi de geçtiğimiz gün düzenlenen “Yılın Mimar Sinanları” Ödül Töreninde En Yakışıklılarım Yarışması ile ödül aldı.

Ekranların renkli yüzü Kadir Ezildi, o anları sosyal medya hesabından anbean paylaştı.

Törende ‘Yılın En Başarılı Dizisi’ ödülünü alan Ezilmiş Kızılcık Şerbeti oyuncusu Ceren Yalazoğlu, Karakoç ile karşılaştı.

Sempatik sunucu ünlü oyuncuyu ortaya atınca son bölümdeki gelinliğin hesabını dizinin takipçileri ve takipçilerinden sordu.

Kadir Ezildi’nin “Madem Allah’ı seviyorsun o son bölümdeki gelinliği nereden buldum abla?” sorusuna kahkahalara boğulan Karakoç “Umudu var, parası yok. Ben ne yapıyorum?” dedi.

İkili arasında yaşanan eğlenceli anlar kısa sürede sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti. O postu böyle bırakalım ?

Peki Nursema’nın gelinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Gelinliği beğendiniz mi yoksa çok beğenmeyenlerden misiniz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu