Haber

MASKİ Sarıgöl’de yaraları sarıyor

MANİSA (İGFA) –Sarıgöl’de şiddetli yağışın neden olduğu sel ile birlikte Şeyhdavutlar – Sarıgöl ortasında heyelan meydana geldi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi ekipleri kısa sürede müdahale ederek yol trafiğe açıldı. Akabinde heyelanda hasar gören menfezin yerine MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir yerinde dökme menfez yapımına başlandı. Şeyhdavutlar ve Güneydamları mahallelerini ilçe merkezine bağlayan yolda yürütülen çalışma, Çevre Koruma ve Denetim Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Şube Müdürü Necip Kurtarıcı, MASKİ Kaymakamı Veli Toktaş, Güneydamları Mahalle Muhtarı Rıfat Coşkun, ve Şeyhdavutlar Mahallesi Muhtarı Yaşar Gürsoy.

Sarıgöl Güneydamları Mahalle Muhtarı Rıfat Coşkun, “Başkanımız Cengiz Ergün’e, tüm belediye personelimize Güneydamları ve Şeyhdavutlar mahalleleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kısa sürede meydana gelen bir afet nedeniyle yollarımızı su bastı. Sel nedeniyle yeni bir menfeze ihtiyaç duyuldu. MASKİ Genel Müdürümüz Cengiz Başkanımız sayesinde mağduriyetlerimizden kurtuluyoruz. Olsunlar, olsunlar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu