Haber

Rakiplerini ‘kafa kesmekle’ tehdit etti, video çekti ve özür diledi

YouTube kanalı Sen Talk’ta yayınlanan bir sokak röportajında, “Biz Hizbullah’ız” diyen ve muhalif siyasetçileri “Kafalarını keseceğiz. Cihada hazırız” şeklinde tehdit eden kişi, video paylaşarak özür diledi.

Videoda, “Kelle olayı öfkeden kaynaklanmıştır. Ben devletime sadık bir insanım” diyen kişi, “Benden önce konuşan kişi devlete iftira attı. Ben de dayanamadım. fedakar bir insan ve tüm milletimden özür diliyorum. Baştaki olay da öfkeden kaynaklanmıştır. Ne o zihniyet ne de ben öfkeden çıktım. Sizden tekrar özür dilerim” dedi.

Batman’da bir sokak röportajında ​​mikrofonu uzatılan kişi, “Kemal Kılıçdaroğlu mu, Erdoğan mı?” ‘Erdoğan’ sorusuna yanıt verdikten sonra muhalif siyasetçilere hakaret ve küfürler yağdırdı, ölüm tehditleri savurdu.

Röportajın sosyal medyada yayılması ve tepkilerin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, “Gerekeni yapıyoruz. Emin olun en ağır şekilde cezalandırılmasını sağlayacağız” şeklinde açıklama yaptı. şiddetli yol.” (HABER MERKEZİ)

haberhayrat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu