Haber

Soner Çetin nerede biz oradayız

Gittiği her yerde binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılanan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ziyaret ettiği Sosyete Pazarı’nda da meşaleler, konfeti ve sloganlarla karşılandı. Vatandaşlar tarafından “Soner Çetin nerde biz oradayız” ve “Çukurova’nın gururu Soner Çetin” sloganlarıyla kucaklaşan Lider Soner Çetin, “Yerimiz belli. “Biz olduğumuz yerdeyiz” dedi. dedi.

Çukurova halkı Önder Soner Çetin’e bir kez daha sahip çıktı. Gittiği her yerde binlerce hatta onbinlerce kişi tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Sosyete Pazarı’nda da aynı etkileyici tabloyla karşılaştı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yurt Mahallesi Kapalı Sokak Pazarı’nda kurulan Sosyete Pazarı’nı ziyaret etti. Pazar girişinde meşaleler, konfeti ve sloganlarla karşılanan Lider Soner Çetin, “Soner Çetin nerede biz oradayız” ve “Çukurova’nın gururu Soner Çetin” sloganları atıldı. Soner Çetin’in gelişiyle vatandaşlar halay çekerek oyunlar oynayarak büyük ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Soner Çetin, Sosyete Pazarı’na girerek esnafa hayırlı işler dileyerek vatandaşlarla sohbet etti. Hanımlara gül ve karanfil dağıtan Önder Soner Çetin, “Soner Çetin nerede biz oradayız” sloganlarına yanıt vererek, “Yerimiz belli. Biz neredeyiz. “Vatandaşlarımız bizi nerede isterse orada dururuz. ayaktayız ve durmaya devam edeceğiz” dedi.

Vatandaşların ilgisi ve sevgisi nedeniyle izdihamın yaşandığı Sosyete Pazarı çıkışında Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, görkemli bir şekilde uğurlandı. Vatandaşların halaylarına ve oyunlarına alkışlarla eşlik eden lider Soner Çetin, kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu