Haber

TikTok Fenomeni Hamilelik Senaryosuyla Bilinen Mükremin Gezgin’in Asker Kaçağı Olduğu Ortaya Çıktı

Mükremin Gezgin, TikTok’ta çektiği hamilelik videoları ve geçirdiği çok sayıda estetik ameliyatla tanındı. Sosyal medyanın öne çıkan isimlerinden sosyal medya fenomeninin asker kaçağı olduğu ortaya çıktı. Instagram hesabından açıklama yapan Mükremin, polisle yaptığı konuşmayı da aktardı.

Mükremin Gezgin’in adını çoğu TikTok ve Instagram kullanıcısı biliyor. Fenomen hamile olduğunu duyurduktan sonra göbeği burnuna dayalı pozlarıyla hafızalara kazındı.

Hamilelik senaryosuyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni öyle bir rol oynadı ki hepimiz “Mükremin doğum yaptı mı?” diye sorduk. Merak ediyorduk.

İlerleyen günlerde defalarca hastanede gerçek bir bebekle poz veren TikTok fenomeninin bu paylaşımları tepkilerin odağı oldu.

Kısa sürede adını geniş kitlelere duyuran Mükremin, fiziksel görünümünde değişiklik yapmak istediği için bir dizi ameliyat geçirmişti.

Pek çok kişi sosyal medya fenomeninin cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiğini düşünse de hikayenin farklı olduğunu onun paylaşımları sayesinde öğrendik.

Aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarında sürekli ameliyat geçirdiğini paylaşmayı unutmuyor.

Sosyal medyadaki hikayelerine “kadının kadını” diyerek başlayan Mükremin Gezgin’in son paylaşımı gündeme damgasını vurdu.

Firar olduğu ortaya çıkan Mükremin, “10 günüm kaldı arkadaşlar. Bu askerlik bana da oldu. Önce sağlık ocağına sonra hastaneye gideceğim. Polis beni çevirdi. aşağıya indim ve ‘Sen bir kaçaksın’ dedi.”

“Yüzümde 10 kilo makyaj vardı, saçlarım kıçıma kadar iniyordu ve kısa etek giyiyordum. “Abi neden kulağıma söylemiyorsun?” dedim. Polis ölüyor kahkahalar… Peki asker arkadaşlar, ben ne yapacağım bu saçla tüfek mi tutacağım? Ne yapacağım? Şimdi ağlayacağım!

Polisle yaşadığı diyaloğu aktaran Mükremin Gezgin, aldığı SMS’i de paylaştı.

“@magazinbak” ayrıca Mükremin Gezgin’in kendi hesabında paylaştığı Instagram hikayesini şu şekilde yayınladı:

haber-yazihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu