Haber

TOKİ TV Amasya çekilişini canlı izle! YouTube Amasya TOKİ çekilişi izle linki! 12 Nisan Amasya TOKİ çekilişi Full HD CANLI!

TOKİ sosyal konut projesi için milyonlarca vatandaş başvurdu. Adaylar heyecanla çekilişi bekliyor. Amasya TOKİ çekilişi takip edilmek isteniyor. İşte AmasyaTOKİ çekilişi canlı izle! YouTube Amasya TOKİ çekilişi izle linki! 12 Nisan Amasya TOKİ çekilişi Full HD CANLI!

TOKİ AMASYA ÇEKİLİŞİNİ CANLI İZLEYİN!

TOKİ toplu konut projesi kapsamında Amasya ilinde kura çekilecek. çekilişi takip etmek için TOKİ AMASYA ÇİZİMİ CANLI İZLE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına gençlerden emeklilere, engellilerden şehit ve gazi yakınlarına kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların toplu konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini ve bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, “Kasım ayında sona eren arsa ve işyeri başvurularımızı Kasım ayına kadar uzattık. 15. Tabii ki ilk temellerimizi 25 Ekim’de, 40 gün sonra Cumhurbaşkanımızın onuruyla attık. İlk çekilişimize 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlayacağız.” söz konusu.

Konutların teslim süresi ile ilgili olarak Bakan Kurum, “Söz verdiğimiz gibi 250 bin konutumuzu 2 yılda teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yaptık, yapıyoruz” ve milletimiz için en iyisini yapacağız.” Söz konusu.

haber-baskil.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu