Haber

Bahçelievler’de meydana gelen kazada kamyonetin sürücü bölümü kullanılamaz hale geldi.

İstanbul Bahçelievler’de D-100 karayolu üzerinde iki kamyonet çarpışırken yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.

D-100 karayolu Yenibosna mevkiinde Edirne istikametinde seyir halinde olan 34 VP 0675 plakalı minibüs, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu aynı istikamette seyir halinde olan 34 DTP 196 plakalı minibüse çarptı.

Yaralanan olmazken, 34 VP 0675 plakalı kamyonetin sürücü bölümü çarpmanın etkisiyle kullanılamaz hale geldi. Başka bir kamyonetin yan tarafında hasar meydana geldi.

Olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik önlemi alırken, kaza nedeniyle D-100 karayolunda trafik yoğunluğu oluştu. Kazaya karışan araçların kaldırılmasının ardından karayolundaki trafik akışı normale döndü.

Kazaya karışan 34 DTP 196 plakalı kamyonetin sürücüsü Murat Servi, “Sol şeritte gidiyordum. Soldan geçerken bir anda bir şey gelip bana çarptı. Kelebek camım, camım ayna gitti. Yola çektim. Diğer sürücü öndekine çarpmamak için şerit değiştirince olayı bana yansıttı.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu