Haber

Galler zaferinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Arda Güler’e özel tebrik: Bunlar çok istisnai hedefler

EURO 2024 Elemeleri D Grubu 4. maçında A Milli Futbol Takımı, Samsun’da oynanan karşılaşmada Galler’i 2-0 mağlup etti ve maçtaki liderliğini sürdürdü. Mücadeleden Sonra Gençlik ve Spor Bakan Osman Aşkın Bak ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Ay-Yıldızlılar’ın soyunma odasına indi. Bakan Bak’ın soyunma odasındaki telefonundan tüm ekibi arayarak kendisini tebrik eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Arda Gülertarafından atılan gol için ‘Bunlar olağanüstü goller’ yorumunu yaptı.

“BU ÇOK MÜKEMMEL HEDEFLER”

A Milli Grup 2. golünü atan Arda Güler ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Arda’yı gözlerimden öpüyorum. Gerçekten muhteşem bir goldü. Çok istisnai goller. Karşı köşeye şut atan bakış müthişti. çok güzel. gözlerinden öpüyorum.”

“HEPİNİZİ GÖZLERDEN ÖPÜYORUM”

Önce takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu ile görüşen Erdoğan, “Hepinizi tebrik ediyorum. Başından sonuna kadar izledim. Bu akşam gerçekten bizi gururlandırdınız. Letonya maçında zor günler geçirdik ama bu akşam daha fazlası oldu. rahat. Sonuç güzel oldu. Hepsine benden selamlar. Hepsinin gözlerinden öpüyorum” dedi. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu